LED lauko prožektoriai

LED lauko prožektoriai

LED lauko prožektoriai - puikus LED technologijos pavyzdys, kaip tinkamai ir produktyviai panaudoti LED apšvietimą. Įvairių galingumų lauko prožektoriai labai dažnai naudojami įrenginėjant ne tik namų, kiemo, sodo apšvietimą, bet ir įvairios paskirties pastatų fasadų, aikščių, parkų bei gatvių - lauko apšvietimą. Lauko prožektoriai puikiai tinka ir reklaminių tentų apšvietimui. Juose montuojami ne tik judesio davikliai, bet taip pat jie gali būti įkraunami ar net keičiantys spalvą. Lauko prožektorių kainą ir modelius galite apžiūrėti ne tik internetu, bet ir salonuose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Prekių pristatymas per 1 darbo dieną visoje Lietuvoje.

 • Be judesio daviklių (36)

  LED prožektoriai be judesio daviklių internetu. Prekiaujame įvairių spalvų, dydžių ir galingumų LED prožektoriais lauko apšvietimui. Prožektoriai skirti kiemo, sodo apšvietimui įrengti. LED lauko prožektorius be judesio daviklių galite įsigyti internetu, bei salonuose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Prekių pristatymas per 1 darbo dieną visoje Lietuvoje.

 • Su judesio davikliais (6)

  LED prožektoriai su judesio davikliais yra puikus sprendimas, jeigu šviesos lauke Jums reikia tik kol judate. LED prožektorius įsijungia tik tada kai sujudate ir šviečia nustatytą laiką. Judesio daviklio veikimo nuotolis yra apie 12m. Turime įvairių dydžių ir galingumų dienos šviesos lauko prožektorius. Lauko prožektorius su judesio davikliu patraukliomis kainomis galite įsigyti ne tik internetu, bei salonuose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Prekių pristatymas per 1 darbo dieną visoje Lietuvoje.

 • Keičiantys spalvas (RGB ) (10)

  LED lauko prožektoriai keičiantys spalvas (RGB) internetu. Prekiaujame LED lauko prožektoriais, kurie keičia spalvas net į 16 skirtingų šviesos atspalvių. LED lauko prožektorius keičiančius spalvas galėsite valdyti nuotolinio valdymo pulteliu ir pasirinkti įvairias švietimo programas. Turime skirtingų dydžių ir galingumų lauko apšvietimo, kuris keičia spalvas. LED lauko prožektorius keičiančius spalvas galite įsigyti internetu, bei salonuose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Prekių pristatymas per 1 darbo dieną visoje Lietuvoje.

 • Įkraunami (1)

  Įkraunami LED lauko prožektoriai internetu. Pakraunami LED lauko prožektoriai yra idealus pasirinkimas, kai reikia šviesos ten, kur nėra lengvai privedamos elektros. Šis šviestuvas pravers dingus elektrai ar ten, kur jos iš viso nėra. Pakraunamus lauko apšvietimo prožektorius galite įsigyti internetu, bei salonuose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Prekių pristatymas per 1 darbo dieną visoje Lietuvoje.

Rodoma 1 - 53 iš 53 prekių
Rodoma 1 - 53 iš 53 prekių