Apšvietimo projektavimas


Mes siūlome:

Jūsų objektui atlikti apšvietimo projektavimo paslaugą. Gražiausias interjero projektas, geriausi baldai, įdomios sienų ar grindų tekstūros atrodys nekaip, jei bus blogas apšvietimas. Apšvietimo projektavimą atliekame individualiai, atsižvelgę į Jūsų norus bei poreikius. Turime sukaupę didelę patirtį, įgyvendinę tūkstančius įvairiausių projektų. Suprojektuosime restorano ar kavinės, viešbučio, prekybos salono, gamybinių patalpų ar namų apšvietimą.

Mielai bendraujame su architektais bei interjero dizaineriais, galime padėti skaičiuojant apšvietą, parenkant šviestuvus ir kitais su apšvietimu susijusiais klausimais. Dėl bendradarbiavimo sąlygų susisiekite ir aptarsime visus klausimus.

Mūsų varikliukas – laimingas bei patenkintas klientas, geriausia padėka – kliento rekomendacija.


Įgyvendinti projektai:

Džiaugiamės, kad turime daugiau nei 10.000 laimingų bei patenkintų klientų, kurie jau džiaugiasi apšvietimu Lietuvoje ir užsienyje. Galime pasiūlyti daugybę šviestuvų – duomenų bazę sudaro daugiau nei 1.000.000 įvairių įvairiausių šviestuvų: atsparių smūgiams, degimui, valdomų telefonu, funkcinių, skirtų interjerui ar eksterjerui.


Mūsų atliekamos paslaugos

Išskiriame penkis svarbiausius kriterijus, kad įgyvendintume Jūsų projektą. Šviestuvų pasirinkimas ir jų galimybės beribės, todėl labai svarbu išsigryninti bendrą apšvietimo idėją, pasiekti geriausią norimą rezultatą. Susidarius bendrą viziją, ką norime pasiekti, atliekame apšvietimo paskaičiavimus, kad užtektų šviesos ir jos būtų ten, kur labiausiai reikia. Dabar jau galime parinkti šviestuvus, kurie geriausiai išpildys idėją. Esant poreikiui, atliekame brėžinius, kuriose nurodome atstumus, matmenis, kad turėtumėte pilnai parengtą apšvietimo planą. Taip pat galime pasiūlyti jungiklius ir rozetes – aukštos kokybės, įvairių spalvų bei tekstūrų.


Keletas ELMO light komandos įgyvendintų apšvietimo projektų:


Maloniai lauksime Jūsų elektroninio laiško ar skambučio:

el.paštu: info@elmo.lt

tel.nr.+370 673 56322