„Congress” viešbutis. Vilnius

Kiekvienas viešbutis turi savo viziją, kaip išlaikyti balansą tarp jaukumo ir vizualiai švaraus ir įvairiems skoniams tinkamo interjero. Įdomaus sprendimo pageidavo Vilniuje įsikūręs „Congress” viešbutis – jau atliekant patalpų apdailą buvo suformuoti lubų reljefai, kurie vėliau tiesiog prašėsi specialaus apšvietimo. Tokiais atvejais nepakeičiamas sprendimas – paslėptas apšvietimas su LED juostomis.

Paslėpto apšvietimo nevengia ir kiti viešbučiai, tačiau dažnai jis būna kaip papildoma pagrindinio apšvietimo dalis. O štai „Congress” viešbutyje paslėptas apšvietimas atlieka pagrindinio apšvietimo funkciją. LED juostos sumontuotas viešbučio kambariuose aplink lubas, paslepiant jas reljefo nišose. Paslėptas apšvietimas sumontuotas ir voniose prie veidrodžių, tik čia panaudotos ne LED juostos, o mažos 4W LED panelės.

Papildomam apšvietimui viešbučio kambariuose pastatyti toršerai, kurie ne tik papuošia interjerą ir suteikia jiems jaukumo, bet ir suteikia papildomos šviesos.

Panaudojus stilingus LED apšvietimo prietaisus sukurti modernūs, tačiau tuo pačiu jaukūs kambariai, kuriuose vyrauja itin maloni atmosfera.