“Courtyard by Marriott Vilnius City Center”. Viešbutis, Vilnius

Pirmasis Lietuvoje ir Baltijos šalyse „Marriott“ viešbutis kreipėsi į mus dėl apšvietimo projekto. Pagrindinis jų pageidavimas buvo įdiegti modernų apšvietimą, kuris tiktų tiek darbui, tiek poilsiui. Apšvietimas turėjo būti ne tik modernus ir funkcionalus, bet ir derėti su kitomis interjero detalėmis.

“Elmo Technologijos”, jau apšvietė ne vieną pasaulinio lygio viešbutį, todėl su malonumu ėmėsi išskirtinio “Mariott” viešbučio apšvietimo projekto. “Mariott” viešbutis išsiskiria prabanga ir aukšta kokybė, todėl šviestuvus šiam viešbučiui gaminome pagal individualų užsakymą, atsižvelgiant į užsakovo dizainą ir reikalavimus tektūrai bei su aukštos kokybės medžiagomis. Svarbiausia buvo parinkti šviestuvus ne tik derančius prie interjero, bet atsižvelgiant į naujausias apšvietimo technologijas. Šviesa gali sukurti jaukią ir gerą nuotaiką viešbučio svečiams, todėl labai svarbus kriterijus šviesos atspalvis, kad būtų malonu viešėti viešbutyje sako projektų vadovas Saulius Baravykas.”

Viešbučio apšvietimui pasirinktos modernios, elektros energiją taupančios LED panelės, kurių skleidžiama šviesa yra tolygi, todėl nevargina ir neapsunkina akių. Jų neutralus stilius idealiai dera prie šviesaus ir universalaus patalpų stiliaus. Jaukumui patalpose sukurti buvo panaudoti klasikinio stiliaus toršerai.