Rankų darbo keramikinių šviestuvų kolekcija “Cram”

Jei kažko trūksta interjerui, dažniausia trūksta tinkamo šviestuvo, kuris pagyvintų interjerą. Jau nieko naujo, kad geriausiai sukurtą interjerą gali sutvarkyti tinkamas apšvietimas, o blogas apšvietimas nepadės net geriausiam intejerui. Tvarkykite erdvę su šviestuvais ir žiūrėkite, kaip ji tampa madinga.

57557

Modernumas, skandinaviškas interjero stilius, kuriame vyrauja minimalizmas jau kelerius metus vienas populiariausių įsirenginėjant namus. Tačiau, jei jums norisi klasikos, tada kristalų šviestuvai yra tinkamas pasirinkimas jūsų namuose. Tačiau, jei norisi kažko kito, šiltesnio, nei kristalas, daugiau spalvų, mažų detalių, kurios tokios tikros, kad net norisi suvalgyti.

 57556

Pažvelkite į “Cram” šviestuvų kolekciją – rankų darbo keramikinės detalės, sukuria prabangius, elegantiškus ir gražių spalvų pakabinamus šviestuvus. Šviestuvai, kurie gali rasti vietą moderniame ir šiuolaikiškame intejere, ar mažos princesės kambaryje, o gal restorane ar prabangių desertų restoranėlyje. Kuriant šiuos šviestuvus didžiausias dėmesys skirtas detalėms, pažvelkite į rožytes, jos tokios tikros ir taip gražiai išdėliotos, o kabantys “kristalai”, tokie saldūs ir skanūs, nors imk ir suvalgyk.

57558