LED linijinis (architektūrinis) apšvietimas

LED linijinis šviestuvas – tai naujausių apšvietimo technologijų sprendimas, leidžiantis sukurti iki šiol dar neregėtą ir turbūt geriausią kada nors matytą architektūrinį apšvietimą. LED linijinis šviestuvas yra disko formos ir turi ypatingą šviestuvo linzę, kuri formuoja nenutrūkstamą ištisinį spindulį per visą šviestuvo išorinį perimetrą. Šis šviesos spindulys priglunda prie apšviečiamos erdvės vidinių sienelių ir idealiai atkartoja visas konstrukcijos formas – tarsi stebuklingu markeriu išpieštumėte vientisą švytinčią liniją nuo vieno šviestuvo krašto iki kito. Taip sukuriamas pats tobuliausias architektūrinis apšvietimas, tuo pat metu apšviečiantis ir išryškinantis visus erdvės architektūrinius sprendimus.

šviestuvas brėžiantis liniją aplink save

LED linijinis šviestuvas gali būti naudojamas kuriant tiek interjero, tiek eksterjero unikalų ir išskirtinį apšvietimo dizainą. Interjere jis gali būti pritaikomas visoms erdvėms, kuomet norima sukurti specialiesiems efektams prilygstantį apšvietimą – pavyzdžiui, kambariuose, kuriant paslaptingo vakarėlio atmosferą, koridoriuose ar nišose, norint neryškaus, bet ypač originalaus apšvietimo, scenose vietoje specialių lazerinių šviestuvų ar bet kokioje kitoje erdvėje – panaudojimo galimybes gali riboti nebent fantazija.

skirtingų spalvų linijiniai šviestuvai brėžiantys kvadratą aplink save

Eksterjere LED linijinis šviestuvas bus nepakeičiamas norint išryškinti arkas, vartus, langų nišas. Naudotis LED linijiniu šviestuvu labai paprasta, nereikia jokių paruošiamųjų darbų – tereikia jį pastatyti reikiamoje erdvėje ir įjungti maitinimą – iš karto erdvę išryškina ištisinis šviesos spindulys. Jei spindulio vieta netinkama, tereikia šviestuvą pastumti į priekį ar atgal, pasukti į šoną. LED linijinis šviestuvas skleidžia baltą, žalią, mėlyną ir raudoną spalvas. Jeigu netinka nei viena iš šių pagrindinių spalvų, jas galima derinti tarpusavyje ir tuomet sukuriamas bet kokio norimo atspalvio spindulys. ELMO technologijos ne tik parduoda LED linijinius šviestuvus, bet ir konsultuoja parinkimo ir įdiegimo klausimais – kviečiame visada kreiptis, jei kyla nors menkiausių klausimų. Linijinius LED šviestuvus galite įsigyti ne tik internetu, bet ir salonuose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Prekių pristatymas per 1 darbo dieną visoje Lietuvoje.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti, čia.