Magnetinė apšvietimo sistema “Magnum”

Apšvietimas – vienas svarbiausių interjero elementų namuose, biure, pramonėje ar kitose patalpose. Net ir puikiai parinktos ir suderintos kitos interjero detalės nesukurs jaukumo ir funkcionalumo, jei nepasirūpinsite teisingu apšvietimu. Technologijoms nuolat tobulėjant, nuo jų neatsilieka ir apšvietimas. Šiame straipsnyje aptarsime kelias naujausias apšvietimo tendencijas, kurios padės sukurti funkcionalų apšvietimą.

Pradėjus galvoti apie apšvietimą namuose, dažnai atmetame galimybę panaudoti taškinius šviestuvus, kitaip dar vadinamus prožektoriukus, „spotus“. Dažnai manoma, kad tokio tipo šviestuvai tinka tik prekybos centrų apšvietimui, tačiau technologijos smarkiai patobulėjo ir taškiniai šviestuvai puikiai pritaikomi ir panaudojami namų ir ofisų interjere. Dabar akcentiniai šviestuvai tapo bėgelių sistema, prie kurios galima pritaikyti skirtingus šviestuvus.

„Elmo light“ šviestuvų salonas pristato šių metų naujieną – magnetines bėgelių sistemas „Magnum“. Ši sistema iš kitų bėgelinių sistemų išsiskiria savo unikulamu, nes šviestuvai prie bėgelių tvirtinami magnetu. Šios sistemos dėka lengva keisti šviestuvų vietą, o platus magnetinių šviestuvų pasirinkimas leidžia sukurti ne tik taškinį bet ir bendrą patalpos apšvietimą.

Šiuo metu magnetinės sistemos „Magnum“ asortimentą sudaro pakabinami, taškiniai, linijiniai ir kryptiniai šviestuvai, o ateityje šių šviestuvų pasirinkimas tik didės. Su šiais šviestuvais lengvai įrengsite ne tik bendrą patalpų apšvietimą, bet ir galėsite išryškinti svarbias interjero detales.

Sunku prognozuoti kaip patobulės taškiniai šviestuvai, tačiau galime neabejoti, kad tokio tipo šviestuvų panaudojimas namų ir biurų interjeruose tik populiarės. Dar neseniai akcentinius – taškinius šviestuvus buvo stengiamasi paslėpti, nes jų pagrindinė paskirtis buvo tik apšvietimas, tačiau dabar galime drąsiai juos integruoti matomoje vietoje, nes jų dizainas tapo puikia interjero dekoro dalimi.