TOP tendencijos apšvietimo srityje – akcentiniai šviestuvai ant bėgelio

track 27

Artimiausioje ateityje, jokie esminiai pakeitimai ir naujovės nenumatomi šviestuvų pasaulyje, tačiau yra keletas pastebimų tendencijų, kurias turėtų žinoti kiekvienas ketinantis atsinaujinti apšvietimą ar įsirenginėjantis naujus namus. Akcentiniai šviestuvai ant bėgelio tapo didžiausiu TOP’u projektuojant apšvietimą. Nors ilgai buvo galvota, kad tokio tipo šviestuvai tinka tik prekybos salonuose, meno galerijose ir kitose visuomeninio naudojimo patalpose, tačiau tai visiška netiesa. Akcentinis apšvietimas yra puikus sprendimas stilingam, moderniam ir šiuolaikiškam apšvietimui, jei jis tinkamai naudojamas. Norint, kad šis apšvietimas būtų praktiškas ir stilingas svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

track 4
\track 3

Svarstydami, kokios spalvos bėgelius ar akcentinius šviestuvus pasirinkti, priešinkitės savo instinktams prie lubų ar sienų priderinti tą pačią spalvą. Akcentinio apšvietimo sprendimai neturi būti paslėpti, jie turi būti matomi, nes tai ne tik šviestuvas, kuris gerai apšviečia patalpas, bet ir interjero detalė. Jei lubos baltos, nepabijokite išsirinkti juodus akcentinius šviestuvus (prožektorius).

track 26

track 1

Dizaineriai skatina atitraukti sėdimuosius baldus nuo sienų. Puiku! Sukurkite jaukią šviesą instaliuodami bėgelio sistemą aplink kambario perimetrą. Vaizdas bus nuostabus, nes šviesos bus ne tik sėdimojoje dalyje, bet taip pat sukursite puikų apšvietimą sienoms, ant kurių galėsite akcentuoti paveikslus ir nebus tamsių kampų.

track 17 track 19 track 36

Akcentinis (arba taškinis) apšvietimas ant bėgelio dėkingas tuo, kad galite pamiršti galvosūkį dėl lubų. Jums nebereikia sukti galvos, kokias lubas rinktis, ar pakabinamas, ar įtempiamas. Palikite betonines lubas nudažydami jas mėgstama spalva ar tiesiog įsileiskite industrinį stilių į savo namus ir palikite autentiškas betonines lubas. Jei kyla klausimas, ką daryti, jei lubos labai aukštos – nieko tokio, palikite kaip yra. Išlaikykite didelę erdvę ir pasinaudokite galimybe bėgelius pakabinti ant troselių. Erdvė bus jauki, nesužeminsite taip mėgstamų aukštų lubų ir turėsite stilingą akcentą, kuris kambarius pripildys šviesa.

track 10

Galvojate kaip apšviesti siaurus kambarius ir galvojate, kad gali būti keblu, nes nėra pakankamai vietos šviestuvams. Pasinaudokite akcentinių šviestuvų sistemomis – galite pasikabinti visą pagamintą akcentinių šviestuvų eilę ar įmontuoti bėgelį ant lubų.

track 35

Dažnai pasitaiko, kad namuose kažkuri erdvė lieka tamsesnė ir norisi daugiau šviesos. Neverta sukti galvos ir galvoti apie papildomas skyles šviestuvams ar numatyti daugiau elektros taškų, kur laidus reikės slėpti loveliuose. Užtenka vieno papildomo elektros taško ant kurio montuoti bėgelį ir pridėti keletą akcentinių šviestuvų bei nukreipti ten, kur labiausiai trūksta šviesos.track 8

Tikrai yra labai daug būdų kaip instaliuoti akcentinius šviestuvus, derinkite juos kartu su pakabinamais šviestuvais, toršerais, staliniais ir sieniniais šviestuvais ir sukursite puikų apšvietimą ir stilingą interjero dizainą. Nebemadinga slėpti šviestuvų paliekant tik taškus, jie turi būti matomi, nes tai puiki interjero detalė, kuri sukurs itin stilingus, jaukius namus, o jūs neatsiliksite nuo tendencijų.

Jei nesugalvojate, kaip akcentiniais šviestuvais apšviesti erdves, ar kaip šiuos šviestuvus derinti su kitais šviestuvais, kad pasiekti geriausią rezultatą, tai siūlome kreiptis į ELMO light. Mūsų komandoje dirba profesionalūs apšvietimo ekspertai kartu su interjero dizaineriais, kurie įsigilinę į Jūsų lūkesčius ir norus ir paruoš geriausią apšvietimo projektą. Apšvietimo projektavimo klausimais galite konsultuotis siųsdami užklausą į info@elmo.lt arba skambindami +370-617-60049.