UAB ,,9 line” optikos salonas. Vilnius

Vilniuje įsikūręs ,,9 line” optikos salonas nusprendė patobulinti esamą apšvietimą labiau išryškinant akinių ekspoziciją. Į saloną užsukantys klientai turi iš karto atkreipti dėmesį į ekspozicijoje esančius pasiūlymus ir lengvai pastebėti net menkiausias ten esančių akinių detales, įvertint jų panašumus ir skirtumus, kad galėtų išsirinkti jiems labiausiai tinkamą produktą. Apšvietimas turi būti ne tik ryškus, bet ir neakinti, neiškraipyti spalvų, naikinti šešėlius ir nekurti atspindžių.

Įsiklausę į specifinius kliento poreikius „ELMO light“ konsultantai pasiūlė aukšto CRI indekso akcentinius LED šviestuvus, kurie iškarto labai patiko parduotuvės savininkams – jais apšviečiamų daiktų spalvos išlieka visiškai nepasikeitusios, galima įžiūrėti visas smulkmenas ir tuo pačiu tai nevargina akių.

Parinktus akcentinius šviestuvus sutarta montuoti ant bėgelių – tokiu būdu šviestuvai labai lengvai ir paprastai perstumdomi į naują vietą, kai to prireikia. Tai labai naudinga funkcija ekspozicijų apšvietimui, mat jos išdėstymas dažnai keičiasi ir salono darbuotojai dabar turi patogią galimybę pakeisti apšvietimo kryptį ir kampą taip, kad naujai išdėstyta ekspozicija atrodytų geriausiai.