„Užuolaidų studija” salonas. Kaunas

Kaune įsikūręs „Užuolaidų studija” salonas pageidavo ryškaus, bet saugaus eksponuojamų prekių apšvietimo – net ir praėjus ilgam laikui ekspozicijoje esančios užuolaidos neturėtų išblukti ar kitaip pakeisti savo išvaizdos nuo intensyvaus apšvietimo. Pati saugiausia technologija, nesukelianti jokio žalingo poveikio yra LED šviestuvai. Jie neskleidžia nei infraraudonųjų, nei ultravioletinių spindulių, tad yra visiškai saugūs.

Šio salono apšvietimui buvo panaudoti LED akcentiniai šviestuvai montuojami į bėgelius. Jie apšviečia ir paryškina eksponuojamas prekes ir joms nė trupučio nekenkia. Bėgelių konstrukcija leidžia bet kada šviestuvus perstumti į reikiamas vietas, kuomet ekspozicijoje yra keičiamos prekės.

Parduotuvės centrinėje dalyje virš prekystalio sumontuotas modernios išvaizdos pakabinamas šviestuvas, suformuojantis salą ir sukuriantis lengvai pastebimą bei ilgam įsimenamą vizualinį akcentą.

Koridoriuje pakabintos LED šviesos panelės, kurios skleidžia dienos šviesą ir suteikia parduotuvei švaros ir sterilumo vaizdą. Be to, dienos šviesa nepakeičia prekių atspalvių, kas yra labai svarbu renkantis užuolaidas.