„Venecija.lt” kvartalas. Vilnius

Labai įdomų apšvietimo projektą „ELMO light“ įgyvendino Vilniuje esančio Venecijos kvartalo bute – jo interjero autorė Laura Byčenkova. Pats kvartalo pavadinimas įpareigoja neeiliniams ir romantiškiems sprendimas, kurių tikrai netrūksta visame interjere. O juk niekas kitas nepriduoda tiek romantikos ir paslaptingumo, kaip paslėptas apšvietimas su LED juostomis. Tačiau vien jų niekada neužteks, todėl pagrindiniam apšvietimui sumaniai panaudotos LED šviesos panelės, toršerai ir pakabinami šviestuvai.

Virtuvės apšvietimui panaudotos įleidžiamos LED šviesos panelės, po spintelių apačia sudėtos LED šviesos juostos, o virš stalo sumontuotas itin modernaus dizaino pakabinamas šviestuvas. Miegamojo erdvėje pasirinktas švelnios spalvos pakabinamas šviestuvas ir toršerai prie lovos esančių spintelių – jie puikiai dera su pagrindiniu meniniu akcentu ant sienos.

Vonios apšvietimui sumontuotos LED šviesos panelės – jos užtikrina pagrindinį šviesos srautą, o aplink veidrodžius sumontuotos LED juostos sukuria papildomą ir nuo tiesioginio žvilgsnio paslėptą apšvietimą.

Interjero autorė Laura Byčenkova

Fotografijų autorius: Leonas Garbačauskas

Daugiau apie interjerą galite rasti interjeras.lt