www.elmo.lt

Išmanusis LED stalinis šviestuvas (Balta) "Xiaomi Mi LED Desk Lamp"

4465

44,00€

44 | 44

Produkto specifikacija

Prekės tipasStalinis šviestuvas
Galia6W
ĮtampaAC 220-240V
Šviesos spalvos temperatūra2700K-6500K (reguliuojama)
Šviesos srautas300Lm
Darbinė temperatūra-10°C iki +40°C
Korpuso spalvaBalta
Garantija2 metai
SertifikataiIC, IEC, SRRC, CCC, RoHS
Veikimo laikas25000val
Suderinami modeliai"iOS 7.0" arba naujesnė versija, iPhone 4S arba naujesnė versija, Android 4.3 arba naujesnė versija

Platesnė informacija

LED stalinis šviestuvas „Xiaomi Mi” yra specialiai suprojektuotas taip, kad sumažėtų mirgėjimas, dėl kurio atsiranda nuovargis ir kitoks žalingas poveikis akims. Galite reguliuoti šviesos atspalvį ir ryškumą pagal savo poreikius, arba rinktis iš 4 iš anksto nustatytų apšvietimo režimų:

  • Koncentracijos režimas - šio režimo metu naudojama „Pomodoro“ technika, kurios metu nustatomas laikas darbui ir poilsiui. Šviesa automatiškai reguliuojama taip, kad darbo laiku skleistų šviesą, kuri padeda susikoncentruoti, o poilsio metu apšvietimas automatiškai persijungia į švelnesnį, poilsio metui skirtą, taip primindama Jums, kad laikas atsipūsti.
  • Skaitymo režimas – šio režimo metu nustatoma natūraliausia šviesos spalvos temperatūra ir maksimalus ryškumas, todėl galima skaityti nevarginant akių.
  • Darbo prie kompiuterio režimas – šio režimo metu šviesa automatiškai koreguojama taip, kad sumažintų mėlynų spindulių patekimą į akis.
  • Vaikų režimas – šio režimo metu nustatoma švelni spalva ir ryškumas, kuris nekenkia vaikų akims.

Itin elegantiškas ir patvarus metalinis korpusas suteikia šviestuvui dar daugiau išskirtinio žavesio. LED stalinis šviestuvas „Xiaomi Mi” buvo įvertintas tarptautinių dizaino konkursų "IF" ir "Red Dot" aukščiausiu įvertinimu. Šviestuvas sužavėjo ne tik savo dizainu, bet ir itin inovatyviomis funkcijomis. 

Klauskite

Šiuo metu šios prekės sandėlyje neturime, bet ją galite užsisakyti