Klientų atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė

Komentarai:

Svetlana

2017-06-30

Labai dekinga Elmo salono Seskines g. vadovui uz nestandartini sprendima sekiant ispildyti mano nora namuose auginti bananmedi. Maza to, kad asortimente buvo fitolempa, tai dar buvo rastas sprendimas kaip ja pritaikyti nedraskant interjero.

Raimondas

2017-02-03

Didžiai dėkingas konsultantui Jonui, nuotoliniu būdu išaiškino ir iki smulkmenų nubraižė schemą kaip turėčiau susijungti 13m LED juostą su valdikliu ir stiprintuvu. Labai labai didelis AČIŪ.

Margarita

2017-01-28

Noriu padekoti ukmerges g. esancios parduotuves darbuotojui uz profesionaluma ir zmogiskuma! Pametus garantini ceki detale buvo pakeista nemokamai. Rekomenduosiu visiems draugams ir pazistamiems pirkti pas jus!!!

Ruslanas

2017-01-13

Esu labai dėkingas konsultantui Jonui. Jis nuotolinių būdu padėjo man nuimti šviestuvą. Taip pat išsamiai papasakojo, kokias lemputes rinktis. Duodi 11 balų iš 10-ies galimu. Darydamas remontas ir keisdamas šviestuvus - tikrai sugrįšiu.

Aistė

2016-12-30

Iš Elmo salono, esančio Ukmergės g. 220, Vilniuje, įsigijome praktiškai visus šviestuvus savo naujam butui. Mums labai patiko profesionali ir maloni konsultantų pagalba. Konsultantai noriai įsiklausė į mūsų poreikius ir galimybes bei pateikė praktiškus ir racionalinius patarimus dėl mūsų buto apšvietimo sistemos įsirengimo. Esame tikri, kad kilus poreikiui įsigyti šviestuvus vėl kreipsimės į Elmo.

Šarūnė

2016-12-16

Tikrai puikus aptarnavimas net atbėgus paskutinėmis darbo minutėmis. Ačiū Renatai :)

Mantas Kidykas

2016-12-01

Teko įsitikinti darbuotojų profesionalumu, konsultuojantis, bei sprendžiant einamuosius klausimus susijusius tiek su LED įrengimu tiek su papildomu apšvietimu. Ačiū Jums už pagalbą.

Viktorija Emde

2016-09-07

Buvome nustebinti sviesos kokybe ir atkuriamomis spalvomis prozektoriu, nuo pabandymo siame obejekte itin daznai siulau klientams juos, del itin geros kainos uz tokia kokybe!

Naudojome skirtingo galingumo siltos sviesos prozektorius ir apie visus galiu ta pati pasakyti.

Led juostu dar ne visas spejo sumontuoti, bet ka sumontavo irgi puikiai atitinka konsultantu patarimus ir rekomendacijas.

Dekoratyviniai burbulai, kur pinti buvo, tai juodas super, o balto problema, kad jis realiai gelsvas, toks biezinis. Tai dar reikes nupurksti baltai ir bus super. Kaip tik vel naujiems klinetams rekomendavome toki varianta, nes kaina dar kai su akcija, tai superine.

Lukas

2016-09-07

Neseniai įsigijome LED paneles (su išoriniu stikliuku) svetainės apšvietimui, taip pat paprastas LED paneles virtuvės zonos apšvietimui. Viskas atrodo labai gražiai ir praktiškai, ypatingai jaukiai atrodo LED panelės su stikliuku.

Kastytis

2016-07-17

Ateities odontologijos klinikoje sudeti sios imones ledai ir ju tikrai labai daug sudeta. Pati klinika yra per tris ausktus ir tikrai esu labai patenkintas tais ledais, nes nera jokiu bedu.

Vytas

2015-10-10

Įsigijau led juostas 2009m. 50m. Elmo salone Vilniuje, šviečia iki šiol. Dabar keičiau halogenus į šviesos paneles valdomas per išmanųjį telefoną, esu nustebintas patobulėjusiu valdymu ir dizaino sprendimais, dėl itin plono korpuso.

Ignas

2014-10-10

Ieškojau led apšvietimo namui, kreipiausi į elmo. Patarė, padėjo išsirinkti man labiausiai tinkančius šviestuvus, naudoju jau keletą metų ir lempas ir lubinius šviestuvus ir led juostas paslėptam apšvietimui, veikia be priekaištų.

Palikite komentarą

Video atsiliepimai:

LED apšvietimas prekybos miestelyje URMAS

Kaunas

LED apšvietimas Volkswagen centre

Vilnius

LED akcentiniai šviestumai "PUNT ROMA"

PC Akropolis Kaunas