Kiek laiko trunka prekių pristatymas? Ar turite šviestuvų sandėlyje?
Daugumą prekių turime ELMO salonų sandėliuose, todėl prekes galite pasiimti iškart. Didesnius kiekius turime centriniame sandėlyje, pristatymas iki salono užtrunka 1-2 darbo dienas. Klientui pageidaujant, galime išsiųsti nurodytu adresu – pristatymo laikas 2 darbo dienos. Išskirtiniais atvejais šviestuvus gaminame pagal klientų užsakymą – nuo 2 iki 6 savaičių.

Kur pagaminti šviestuvai?
Šviestuvai yra gaminami ELMO gamykloje Kinijoje pagal Europos Sąjungos standartus bei kokybės kontrolės reikalavimus.

Ar gaminate šviestuvus pagal specialų užsakymą?
Priklausomai nuo projekto, darome individualius užsakymus pagal užsakovo reikalavimus arba patys sukuriame ir pritaikome apšvietimą objektui.

Kurie šviestuvai tinka drėgnai aplinkai ?
Visi lauko šviestuvai, prožektoriai, sodo ar lauko sienų šviestuvai yra pritaikyti lauko sąlygoms. Jei vidaus patalpų šviestuvą norite pritaikyti lauko sąlygoms arba ypač drėgnoms patalpoms, tokioms kaip vonios kambarys, dušas ar prie vidaus baseino, tuomet atliekame paslaugą - šviestuvo hermetizavimą. Apie galimybę hermetizuoti šviestuvą teiraukitės pas konsultantą.

Kaip veikia wifi panelės?
Tai yra šviestuvai, kuriuos galima valdyti per išmaniojo telefono programėlę. Su savo išmaniuoju įrenginiu galite keisti šviesos intensyvumą, šviesos atspalvį ir spalvą, išjungti ar įjungti šviesą. Taip pat galima valdyti šviestuvus su specialiu nuotoliniu pulteliu esant kambaryje. Naudojant išmanųjį telefoną ar plančetę namuose esančius šviestuvus galite valdyti net atostogaujant užsienyje.

Kaip išsirinkti prožektorių ir kokiame aukštyje jį pakabinti?
Prie pagrindinių durų vertėtų rinktis 10-20W galingumo prožektorių, kiemo apšvietimui reikalingas 20-50W galingumas, tačiau kiekvienas atvejis individualus ir geriausia kreiptis pagalbos į konsultantus.

Ką reiškia dimeriavimo - hermetizavimo paslauga? Kiek trunka?
Hermetizavimas – šviestuvo pritaikymas drėgnoms patalpoms ar laukui, paslauga trunka apie 7d.d.. Dimeriavimas – šviestuvo pritaikymas valdyti jo šviesos srautą, dažniausiai paslauga atliekama vietoje per kelias minutes.

Kiek laiko tarnauja šviestuvas?
Priklausomai nuo modelio ir aplinkos šviestuvų tarnavimo laikas svyruoja nuo 30 tūkst. iki 100 tūkst. valandų. Tinkamai naudojant šviestuvą, juo galėsite džiaugtis ir 20 metų.

Ką daryti sugedus šviestuvui?
Visi komponentai yra keičiami, tą atlieka mūsų specialistai. Jums tereikia pristatyti šviestuvą į vieną iš salonų. Remonto darbai dažniausiai atliekami per kelias darbo dienas.