Privatus gyvenamasis namas

LED apšvietimas išsiskiria itin dideliu universalumu, todėl lengvai priderinamas prie bet kokio interjero, net ir tuo atveju, kai kalbame apie natūralistinį stilių. Tą puikiai parodo privataus gyvenamojo namo apšvietimo projektas, kurio interjerą kūrė Tomas Eidukevičius. Šio namo interjeras kurtas vyresnio amžiaus žmonėms, o pagrindinis jų noras buvo sukurti namus, kuriuose vyrautų natūralumas - medis, akmuo.

Visais atvejais apšvietimas turi maksimaliai įsilieti į kuriamą erdvę ir neįnešti destrukcijos dėl netinkamai parinktų medžiagų ar formų. Štai todėl apšvietimui pagrindiniuose kambariuose buvo parinkti klasikinio stiliaus pakabinami šviestuvai. Tačiau net ir tokiu atveju galima sukurti saikingą, bet labai pastebimą akcentą – tą puikiai parodo palėpėje sumontuoti ryškios raudonos spalvos, bet klasikinės formos pakabinami šviestuvai.

Virtuvės apšvietimui panaudotos įmontuojamos LED panelės su stikliniais rėmeliais labai gerai įsilieja į natūralistinį aplinkos foną. Valgomojo stalo apšvietimui sumontuoti du pakabinami šviestuvai su pakankamai dideliu metaliniu gaubtu. Nors šviestuvų forma nėra pretenzinga, tačiau puikiai atsveria aplinkinę erdvę ir suformuoja salą.

Vonios apšvietimui parinkti geriausiai interjero stilių atitinkantys veidrodžio šviestuvai – jie sumontuoti papildomam veidrodžio apšvietimui.

Interjero autorius Tomas Eidukevičius

Fotografijų autorius: Leonas Garbačauskas.

Daugiau apie interjerą galite rasti interjeras.lt 

Galerija