„Pirklių namai” viešbutis. Klaipėda

Viešbučiai – tarsi antri namai, kuriuose apsigyvename labai trumpam, tačiau vis tiek norisi pajusti jaukumą ir komfortą. Todėl visos interjero detalės yra labai svarbios ir ypač didelį vaidmenį atlieka dirbtinis apšvietimas – jis ne tik turi užtikrinti reikiamą šviesos stiprumą, bet ir darniai įsilieti į interjerą.

Įrengiant apšvietimą Klaipėdoje esančiame viešbutyje „Pirklių namai“ išmoningai suderinti LED pakabinami šviestuvai ir LED panelės.

Viešbučio koridoriaus apšvietimui panaudoti modernaus dizaino, puikiai prie viešbučio stiliaus pritapę pakabinami šviestuvai. Interjerui jie suteikia išraiškos ir yra ilgam įsimenami – lankytojams šie vaizdai užsifiksuoja atmintyje ir galbūt vėliau paskatins į jį sugrįžti.

Kambarių apšvietimui parinktos įleidžiamos LED panelės, nes jos labiausiai dera prie švaraus ir universalaus kambarių stiliaus. Toks viešbučių kambarių stilius parinktas neatsitiktinai – viešbučio kambariuose nakvoja daug skirtingo skonio žmonių ir geriausia naudoti neutralius interjero dizaino sprendimus, kartu su švariu ir estetišku apšvietimu.  

Galerija