UAB „Ravak” vonios įrangos salonas. Kaunas

Kiekviena parduotuvė didžiausią dėmesį skiria ekspozicijų apšvietimui – čia būna sustatyti geriausi pasiūlymai pagal kainą ir kokybę, todėl į juos pirmiausia ir krypsta pirkėjų žvilgsniai. Priklausomai nuo prekių tipo, ekspozicijos gali būti mažos, o gali būti ir labai didelės.

Kaune įsikūrusios UAB „Ravak” vonios įrangos salone esančios ekspozicijos užima labai didelę erdvę, eksponuojamos prekės yra skirtingų dydžių ir išdėstytos su tarpais, kurie leidžia pirkėjams apžiūrėti prekes iš visų pusių. Tokios ekspozicijos apšvietimui reikia specifinių sprendimų ir tam puikiai tinka LED akcentiniai šviestuvai, sumontuoti į bėgelius.

Pirmiausia, LED akcentiniai šviestuvai užtikrina kryptingą ir labai ryškų apšvietimą, tačiau neskleidžia jokių kenksmingų spindulių ir neblukina spalvų, todėl idealiai tinka ekspozicijų apšvietimui. Antra, sumontavus į bėgelius, juos labai lengva perstumdyti taip, kad šviesa maksimaliai ryškiai apšviestų pačias prekes, o ne tarpus tarp jų. Tokiu būdu LED akcentiniai šviestuvai ne tik pagyvina interjerą, bet ir puikiai išryškina visas ekspozicijoje esančias prekes.  

Galerija