„Unity Offices” verslo centras. Ryga

Kompleksinis apšvietimo projektas įgyvendintas Rygoje įsikūrusiame „Unity Offices” verslo centre. Verslo centro savininkai pageidavo apšvietimo ne tik patalpose, bet ir lauke – visais šiais atvejais puikiai tinka LED technologija.

Atsižvelgiant į tai, kad darbo patalpose ir konferencijų salėse jau buvo sumontuoti senesnės technologijos šviestuvai, nuspręsta palikti jų lizdus, tačiau pačius šviestuvus pakeisti į LED technologiją. Todėl šioms patalpoms apšviesti parinkti dienos šviesą skleidžiantys T8 šviestuvai – pagal formą ir montavimą jie yra identiški analogiškoms liuminescencinėms lempoms, tik yra taupesni, nemirga ir gali būti dedami į tokio tipo iš seniau išlikusius lizdus. Visgi, dizaino prasme, tai jau senstelėjęs sprendimas ir tinkamas tik tuo atveju, kai senų lizdų permontavimas yra pernelyg brangus ir kol kas to nenorima daryti.

O štai koridoriuje buvo visos galimybės sumontuoti modernaus stiliaus šviestuvus, todėl be jokių abejonių parinktos įleidžiamos LED panelės – jos nepalyginamai geriau prisiderina prie interjero, tad naujos statybos projektuose yra kaip apšvietimo etalonas.

Verslo centro aikštelės apšvietimui sumontuoti galingi LED parko šviestuvai, atsparūs šalčiui ir drėgmei, idealiai tinkantys lauko sąlygomis.  

Galerija