Privatus gyvenamasis namas. Vilnius

Privataus gyvenamojo namo Vilniuje šeimininkai norėjo jaukių ir šviesių namų ir šiuos pageidavimus puikiai įgyvendino interjero autorė Aušrinė Šeibelienė. Šviesios pastelinės spalvos, daug langų leidžia mėgautis šviesa dienos metu, o temstant į pagalbą pasitelktas LED apšvietimas – tai geriausias sprendimas, kuomet norima gauti daug šviesos ir išeikvoti mažiausią kiekį elektros energijos.

Vonios kambaryje parinkti klasikiniai ir puikiai pasiteisinantys apšvietimo sprendimai - pagrindinis apšvietimas patikėtas įmontuojamoms LED panelėms, o funkcinio apšvietimo vaidmenį atlieka LED juostos, skleidžiančios paslėptą šviesą aplink veidrodžius.

Pagrindiniam miegamojo apšvietimui panaudotos įmontuojamos LED panelės, o papildomas apšvietimas perleistas jaukiems sieniniams šviestuvams ir modernaus stiliaus toršerams.

Virtuvės apšvietimas sudarytas iš kelių lygių: aukščiausiame sumontuotas įleidžiamos LED panelės, apšvietimui virš stalo pasirinkti pakabinami šviestuvai, o po spintelėmis sumontuotos LED juostos, kurios puikiai apšviečia maisto gaminimo erdvę.

Interjero autorė Aušrinė Šeibelienė 

Fotografijų autorius: Agnė Klimavičiūtė

Daugiau apie interjerą galite rasti interjeras.lt 

Galerija