Kategorijos

UAB „Interjero guru” kūrybinė dizaino studija. Vilnius

Kai darbas taip įtraukia, kad sunku nuo jo atsitraukti, namai tampa dirbtuvėmis, o tikrosios dirbtuvės – antraisiais namais. Galbūt dirbant įprastinius ofiso darbus tai rečiau pastebima, bet menininkams ir kūrėjams ši situacija puikiai žinoma.

Kad tai nėra tušti žodžiai, parodo Vilniuje esančios kūrybinės dizaino studijos interjeras - jo autorė yra Eglė Skulsčiūtė. Interjeras sukurtas taip, kad aiškiai suformuotų ne tik darbines zonas, bet ir poilsio, o esant reikalui – net ir miegui skirtas erdves. Ir aišku, kiekviena iš erdvių reikalauja atskiro priėjimo, savitų sprendimų – tiek su stiliaus išpildymu, tiek ir su apšvietimu.

Kūrėjams visada reikia daug ir koncentruotos šviesos – dirbant su detalėmis ryškus ir geras apšvietimas yra būtinas. Todėl pagrindinėje patalpoje parinkti LED akcentiniai šviestuvai, montuojami į bėgelį. Toks sprendimas leidžia apšviesti visą erdvę ir tuo pačiu, papildomai išryškinti bet kokią jos dalį.

O štai miegamojo erdvėje sumontuotas paslėptas LED apšvietimas aplink lovą – jis suteikia pakankamai šviesos, tačiau tuo pačiu, leidžia pailsėti nuo galingų akcentinių šviestuvų.

Vonios kambaryje pasirinktos įleidžiamos LED panelės – tai universaliausias sprendimas, suteikiantis daug šviesos ir iš esmės tinkantis bet kokiam vonios stiliui.  

Interjero autorė Eglė Skulsčiūtė

Fotografijų autorius: Eglė Skulsčiūtė

Daugiau apie interjerą galite rasti interjeras.lt 

Galerija