Kategorijos

Privatus gyvenamasis namas. Kaunas

Visiems puikiai žinoma taisyklė, kad apšvietimas turi pritapti prie interjero ir su juo susilieti, tačiau tai nėra maksimumas, ką galima pasiekti. Siekiant stiliaus aukštumų, apšvietimui reikia suteikti kur kas daugiau galių formuojant interjerą. Puikus to pavyzdys - Kaune įsikūrusio privataus gyvenamojo namo apšvietimo projektas, ne tik darniai įsiliejęs, bet ir labai pagyvinęs ir atskleidęs Kristinos Grybaitės sukurto interjero grožį.

Svetainės apšvietimui parinktas paslėptas apšvietimas aplink lubas ir sienose esančias nišas – taip sukuriama romantiška ir paslaptinga atmosfera. O viduryje lubų iš karto dėmesį prikausto išskirtinis, pakabinamas LED šviestuvas.

Virtuvės erdvėje sumontuotos įleidžiamos LED panelės sukuria pagrindinį apšvietimą, o funkcinį apšvietimą atlieka spintelių apačioje įmontuotos LED juostos. Valgomojo erdvė virtuvėje išryškinama išskirtinės formos pakabinamu šviestuvu virš stalo.

Laiptinės apšvietimui parinkti stilingi, reguliuojamo aukščio pakabinami šviestuvai ir sieniniai šviestuvai, šviesą skleidžiantys tiek į viršų, tiek į apačią.

Vonios apšvietimui panaudotos dienos šviesos LED panelės, kurios sukuria švaros jausmą, o jų skleidžiama šviesa prilygsta natūraliai dienos šviesai, tad veidrodyje matome tokį savo atvaizdą, kokį matytume natūralioje dienos šviesoje.

Interjero autorė Kristina Grybaitė

Fotografijų autorius: Vytis Nakutis 

Daugiau apie interjerą galite rasti interjeras.lt 

Galerija