Privatus butas. Vilnius

Tai, kas tinka vieniems klientams, gali visiškai netikti kitiems, o juk kartais prireikia tikrai universalių sprendimų. Tai puikiai iliustruoja apšvietimo projektas, įgyvendintas Vilniuje esančiame privačiame bute, kurio interjero autorė Lina Trakymienė. Šis butas visų pirma išsiskiria tuo, kad yra skirtas nuomai, vadinasi, jame gyvens skirtingi žmonės, todėl iš anksto prisiderinti prie kiekvieno iš jų individualių poreikių tiesiog neįmanoma. Ką tuomet daryti?

Geriausias sprendimas – sukurti praktišką ir modernų interjerą, kuris būtų tinkamas iš esmės visiems nuomotojams. Atitinkamai, apšvietimas taip pat turi būti priderintas prie tokio interjero.

Apsvarsčius visus variantus, bendru sutarimu nutarta visuose kambariuose ir virtuvėje montuoti įleidžiamas LED šviesos paneles, o papildomam apšvietimui parinkti toršerus - jie puikiai atrodo kaip interjero dekoro elementas. Taip „vienu šūviu nušauti du zuikiai“ – pagrindinis apšvietimas yra nepretenzingas ir tinkantis visiems buto gyventojams, o štai kilnojami toršerai leidžia kiekvienam nuomotojui labai lengvai modifikuoti ir įasmeninti interjerą taip, kad jis maksimaliai prisiderintų prie poreikių.  

Interjero autorė Lina Trakymienė

Fotografijų autorius: Lina Trakymienė

Daugiau apie interjerą galite rasti interjeras.lt 

Galerija