Privatūs mini loftai

Turbūt niekas kitas negali pasiūlyti tokių specifinių erdvių, kaip loftai. Nors jų dydis būna labai skirtingas, bet bendra aura keičiasi labai nedaug. Tad ir loftų apšvietimas paprastai projektuojamas kitaip, nei įprastinių namų ar butų atveju. Tačiau visais atvejais pirmiausia reikia įsigilinti į juose gyvensiančių žmonių poreikius ir pomėgius.

Nuo poreikių analizės pradėtas ir privačių mini loftų apšvietimo projektas dviem jaunuoliams. Vien savo interjero išvaizda, tai įspūdingi būstai, kurių interjero autoriai - Simona Heinsohn ir Robin Phil Heinsohn. Interjeras sukurtas taip, kad maksimaliai atitiktų kiekvieno iš jaunuolių pomėgius, tad beliko užbaigti loftų interjerą papildant jį kokybišku ir pagal stilių priderintu apšvietimu.

Šiuo atveju panaudoti klasikinio tipo apšvietimą būtų didelė klaida – jis aiškiai išsiskirtų iš bendro loftų interjero fono. Štai todėl abiejų mini loftų apšvietimui panaudotos LED juostos, kurios padeda sukurti itin stilingą ir modernų paslėptą apšvietimą. O štai miegamojo ir vonios kambariuose sumontuotos įleidžiamos ir puikiai prie stiliaus derančios LED panelės.

Interjero autoriai Simona Heinsohn ir Robin Phil Heinsohn

Fotografijų autorius: Eglė Tracevičiūtė

Daugiau apie interjerą galite rasti interjeras.lt 

Galerija