Privatus gyvenamasis namas

Tai vienas iš pavyzdinių projektų, kaip atrodo modernus privataus gyvenamo namo apšvietimas su pažangiausiomis LED technologijomis. Šio puikaus interjero autorė - Vėtrė Markevičiūtė.

Pagrindinė projekto idėja - sukurti jaukius, šiltus ir šviesius namus, kuriuose būtų gera gyventi. O apšvietimui panaudoti tokius prietaisus, kurie ne tik leistų įgyvendinti pagrindinę projekto idėją, bet taupytų elektrą – abu šiuos reikalavimus idealiai suderina LED apšvietimas.

Pagal projektą, kiekvienam kambariui parinktas geriausiai jam tinkamas apšvietimo sprendimas. Virtuvės stalo apšvietimui panaudotas pakabinamas lašo formos LED šviestuvas, neapkraunantis dizaino, bet labai subtiliai suformuojantis valgomąją erdvę ir užtikrinantis jaukią šviesą. Salono apšvietimui parinktas modernaus dizaino LED pakabinamas šviestuvas, kuris ne tik suteikia daug jaukios šviesos pagrindiniame namų kambaryje, bet ir papuošia jį kaip interjero elementas. Miegamajame panaudoti išraiškingi ir patalpą įjaukinantys pakabinami šviestuvai, o kituose kambariuose pakabinti nedideli funkciniai šviestuvai, suteikiantys daug šviesos ir tuo pačiu, išlaikantys saiko jausmą.  

Interjero autorė Vėtrė Markevičiūtė

Fotografijų autorius: Leonas Garbačauskas

Daugiau apie interjerą galite rasti interjeras.lt 

Galerija