Kategorijos

Sveikatos centras “Nika” Rygoje

Kiekvienai erdvei – savi apšvietimo sprendimai, net jei naudojami to paties tipo apšvietimo prietaisai. Tai puikiai iliustruoja Rygoje įsikūrusio sveikatos centro „Nika“ apšvietimas – įsiklausę į užsakovų poreikius ir atsižvelgdami į patalpų interjerą „ELMO light“ parinko puikiai pagal stilių derančias stačiakampes ir kvadratines universalias LED paneles. Nors iš išorės visos panelės tarsi vienodos, tačiau iš tikro skleidžia visiškai skirtingą šviesą.

Tik peržengus sveikatos centro slenkstį, visi lankytojai turi jaustis laukiami ir labai jaukiai, tad svarbu ne tik malonus aptarnavimas ir interjeras, bet ir priderintas apšvietimas. Todėl laukiamajame parinktos šiltai baltos šviesos LED panelės, kurios suteikia šiai erdvei jaukumo. Jaukumo prireikia ir sporto salėje, tuo labiau, jog nemažai sportuoja po darbų, kuomet organizmo jau nereikia papildomai žvalinti prieš artėjantį nakties poilsį, tad ir čia įdiegtos šiltai baltos šviesos LED panelės.

Visai kita situacija procedūriniuose kabinetuose, kur reikalaujama maksimalios personalo koncentracijos ir atidumo. Be to, tai sterilios patalpos, todėl jų apšvietimui sumontuotos dienos šviesos LED panelės.  

Galerija